Cherry Güzellik Salonu

Efsane Kasım Kampanyalarımız Başladı! Fırsatları Hemen İnceleyin.

Efsane Kasım Kampanyalarımız Başladı! Fırsatları Hemen İnceleyin.

ÖZET

Cilt Bakımı: Sağlıklı ve Canlı Görünüm İçin Adımlar

Cilt bakımı, günlük hayatta maruz kaldığımız stres, yaşlanma belirtileri, hava kirliliği gibi etkenlere karşı cildimizi korumak ve gençleştirmek adına önemli bir uygulamadır.

Neden Yapılır?
Cilt bakımı, cildin canlılığını sürdürebilmesi ve yaşlanma belirtilerini en aza indirmek için kadınlar arasında tercih edilen bir güzellik rutinidir.

Nasıl Yapılır?
Klasik cilt bakımı, özel bakım ürünleri ve uzman kişiler tarafından uygulanan bir derin temizlik işlemidir. Bu işlem, temizleme, tonikleme, peeling, buhar uygulaması, siyah nokta temizliği, maske uygulaması, göz ve yüz serumu, nemlendirici krem içerir.

Cilt Bakımı Fiyatları:
Cilt bakımı fiyatları 800₺-1500₺ arasında değişmektedir.

Evde Cilt Bakımı:
Cilt tipinize uygun bakım ürünleri seçerek evde de cilt bakımınızı sağlayabilirsiniz. Aleo vera bakımı, ciltteki iritasyonları azaltmaya yardımcı olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Cilt bakımı için doğru ürünleri seçmek ve güvenilir bir güzellik merkezinde uygulama yaptırmak önemlidir. Malzemelerin doğallığı, cilde özel bakım tercihi bu süreçte dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

Cilt bakımı, sağlıklı ve genç bir cilt için önemli bir adımdır. Profesyonel bir yaklaşım ve doğal ürünlerle yapılan bakımlar, cildinizin ihtiyaçlarına uygun sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

Salonumuzda Cilt Bakımı Seansları:
Randevu alarak uzman ekibimiz ve doğal ürünlerimizle cildinize özel bakımlarla sağlıklı ve canlı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Cilt bakımı ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşın!

Cilt Bakımı

Cilt Bakım uygulaması

Cilt Bakımı Nedir? Neden Yapılır?

Cilt Bakımı, gündelik hayatımızda stres, sigara, yaş, uykusuzluk, hava kirliliği ve diğer faktörlerden dolayı cildimizde meydana gelen siyah nokta, kırışık ve sivilcelerden kurtulmak için kadınlar artık daha doğal cilt ürünlerini tercih etmektedirler.

Cildimiz kendini devamlı yenileyen, nefes alıp veren, yani yaşayan bir organizmadır ve yaşlanma belirtilerinin gözle görüldüğü tek organımızdır. Derimiz, bütün vücudumuzu kaplayan ve bizi dış etkenlerden koruyan en önemli organımızdır. Bu nedenle belli dönemlerde cilt bakımımızı yaparak onu her mevsim canlı tutmaya özen göstermemiz gerekir.

RANDEVU OLUŞTUR

  Adınız (gerekli)

  Epostanız

  Telefon (gerekli)

  İlgilendiğiniz Kampanya (gerekli)

  Komple Vücut EpilasyonTüm Vücut Epilasyon HydrafacialMedikal Cilt BakımıBölgesel Zayıflama

  Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

  Klasik Cilt Bakımı:  Özel bakım ürünleriyle profesyonel, konusunda uzman kişiler tarafından ve her cildin ihtiyacına göre uygulanan, derinlemesine bir bakım işlemidir.

  Kişinin cilt yapısına göre özel olarak yapılan bakım;

  • cildin temizlenmesi (Jel, Süt vs.) ile başlayarak,
  • tonikleme,
  • hücre yenilenmesi için peeling,
  • ciltteki gözeneklerin açılması için buhar uygulaması,
  • siyah nokta temizliği, cilt tipine göre maske uygulaması,
  • göz çevresi ve yüz serumu uygulaması yapılır,
  • yoğun nemlendirme için nemlendirici krem sürülerek işlem son bulur.
  Salonumuzda cilt bakımı, yüz bakım uygulaması

  Salonumuzda Klasik Cilt Bakım Adımları;

  1. Bakım (Teşhis),
  2. Temizleme,
  3. Bakım Uygulaması (1 saat),
  4. Kürler halinde lifting, kolojen, maskeler ve ampuller ile bakım,
  5. Bakımdan sonra cilt takibi,
  6. Bakım sonrası uygun ürün tavsiyesi,
  7. Gözaltı bakımı,
  8. Boyun bölgesi bakımı,
  9. Cilt durumuna göre özel kürler ve  nemlendiriciler uygulanarak cildiniz sağlığına kavuşur.

  Cilt bakım Fırsatlarımız Devam Ediyor!

  Paketler ve kampanyalar hakkında detaylar için bize ulaşın.

  Siz de salonumuzda işinin uzmanı çalışanlarımız, yeni nesil teknoloji ekipmanlarımız ve doğal bakım ürünlerimizle yapılan uygulamalar sayesinde temiz, sağlıklı ve canlı görünümlü bir cilde kavuşabilirsiniz.

  Cilt Bakımı Nedir, Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Zamanla kuruyan, cansız bir görünüme bürünen ve lekelenen ciltler için yapılan uygulamalara, genel olarak “cilt bakımı denir.

  Cilt bakımı nedir?” sorusundan daha önemli olan bir başka konu; doğru bir güzellik merkezinde bakım uygulaması yaptırmak için dikkat edilmesi gerekenlerdir. Yapılan bakımın işe yarar olduğundan emin olmak, gidilen güzellik salonuna olan güveni arttıran önemli bir durumdur.

  Kullanılan malzemelerin doğallığı ve kişinin cildine özel bir bakım tercih edilmesi, bakım yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken konudur.

  İleri düzey Amerikan cilt bakımı olan Hydrafacial da deneyebileceğiniz diğer bir profesyonel cilt bakım uygulamasıdır. Detaylar…

  Cilt bakım salonu, nelere dikkat etmelisiniz

  Küçük Cilt Bakım Sırları

  Son yıllarda kimyasal uygulamalardan uzaklaşılmaya ve bakım uygulaması, doğal bakım ürünleriyle yapılmaya başlanmıştır. Tedavisi yapılan önemli cilt sorunları arasında, cilt kuruluğu ön plana çıkar. Kuru ciltler için tercih edilen doğal ürünler, genellikle body butter gibi yağlı malzemelerden oluşur.

  Cildi besleyen ve sağlıklı görünüme kavuşmasına yardım eden doğal yağlar arasında; papaya, hindistan cevizi sütü, badem yağı, havuç yağı gibi doğal bitki özleri bulunur. Zeytinyağı da cilde parlaklık ve canlılık veren önemli bir bakım ürünüdür. Bunun yanında her gün su içmeyi unutmayın!

  Cilt bakımını belirli dönemlerde, profesyonel merkezlerde yaptırmanızı; imkanınız varsa basit şeklini de evinizde kendi kendinize uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Evde yapabileceğiniz 10 mükemmel cilt maskesi için tıklayın!

  Evde Cilt Bakımı Yapabilirsiniz

  Aleo Vera Bakımı

  Ciltteki iritasyonlardan ve sivilcelerden kurtulmak için, Aleo Vera Bakımı memnun edici sonuçlar almaya yardımcıdır. Böylece ciltteki hassasiyeti ve kızarıklığı azaltarak, sağlıklı bir cilt görünümü ve yapısı kazanmayı sağlar. Yağlı ciltler için özellikle tercih edilen aleo vera;

  • Cilt ph’ını dengelemeye yardım eder,
  • Ciltteki yağ oranını dengeler,
  • İltihapların kurumasını sağlar,
  • Yara onarıcı etkiye sahiptir,
  • Cilde nem kazandırır.

  Aleo vera içerisinde A, E, B12, C vitamini barındırır. Sodyum, potasyum, manganez, selenyum, kalsiyum gibi mineraller sayesinde cildin sağlıklı bir yapıda olmasını sağlar.

  Aleo Veranın iyileştirici etkisiyle birlikte çeşitli faydalı bileşenlerle hazırlanan güzellik maskelerimiz cildinizin ihtiyaç duyduğu sağlığı kazandırmaya yardımcıdır.

  Sağlıklı bir cilde kavuşmak, sonbaharın sert havasında cildinizin sağlıklı kalmasını sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  cilt bakım merkezi

  Cildinize Uygun Ürün Seçilmeli

  Cilt bakımı ürünleri, bize bu konuda yardımcı olan en önemli araçlardır. Cilt tipine uygun bakım yapılması, uygulanacak olan bakım kürünün mevsime uygun olması, dikkat edilmesi gereken önemli noktalardır.

  Bakım maskeleri, evde yapılabildiği gibi profesyonel hizmet veren güzellik merkezlerinde de uygulanır. Büyük şehirlerde hava kirliliği cildi etkileyen önemli bir sorunlardandır. Bu nedenle cilt bakımı İstanbul gibi büyük şehirlerde ayrıca ilgi gören uygulamalar arasındadır.

  Etkili bir uygulama için yapılması gerekenler ve cilt maskeleri hakkında detaylar aşağıda yer almaktadır.

  Cildinize Uygun Bakım Ürünleri İle;

  Bakım ürünleri tercih edilirken cildin herhangi bir hassasiyeti bulunup bulunmadığı göz önüne alınmalıdır. Doğal içerikli malzemeler tercih edildiğinde genellikle cilt iritasyonları oluşmaz.  Cilt bakımı evde de yapılabilen bir uygulamadır. Ancak öncelikle bir cilt analizi yaptırmak, cilt tipinizi öğrenmek ve hangi malzemeleri kullanabileceğinizi bilmeniz gerekir. Yapacağınız/yaptıracağınız bakım sonrasında kullanılan ürüne göre:

  1. Ciltteki lekelerin temizlendiğini,
  2. Sivilcelerin azaldığını,
  3. Sıkı bir cilt görünümü kazanıldığını,
  4. Ciltteki hassasiyetin azaldığını,
  5. Kuru ciltlerin canlılık kazandığını,
  6. Yağlı ciltlerin daha kuru ve normal bir cilt özelliği kazandığını görürsünüz.

  Her cilt tipine uyum sağlayabilen, son dönemin en gözde bakım maskelerinden bir tanesi de aleo vera olarak bilinir. İçeriğindeki vitamin ve mineral bileşenleri ile yanıkların ve yaraların iyileşmesine de yardım eder.

  Daha profesyonel cilt bakım ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Cilt Bakım Ürünleri

  Cilt bakımı fiyatları, çoğu kişi için güzellik merkezi ve maske seçimi aşamasında karar verme sürecinde etkilidir. Yaptırılacak olan bakımın fiyatı, genellikle kullanılacak ürünlerin fiyatlarına, uygulama süresine, güzellik salonu’nun verdiği hizmet kalitesine göre değişir.

  Sonucun uzun süreli olması  ve cildinizin iyileşmesi, ödeyeceğiniz tutardan daha ön planda tutmanız gereken bir konudur. Çünkü sağlıksız bir cilt beraberinde büyük sağlık problemlerini de getirir.

  Salonumuzda cilt bakım seansları, 200₺-400₺ aralığındadır.