Cherry Güzellik Salonu

Efsane Kasım Kampanyalarımız Başladı! Fırsatları Hemen İnceleyin.

Efsane Kasım Kampanyalarımız Başladı! Fırsatları Hemen İnceleyin.

Güzellik Hizmetlerimiz

Hizmetlerimize ister telefonla, ister iletişim sayfasından mail ile bize ulaşarak ilgili bölümden randevu alabilirsiniz

Epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı fakat artık EPİLASYON teknolojisi sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle tüylerinizden kurtuluyorsunuz.

Asıl ismi ‘’Mikro Pigment Uygulaması’’ olan KALICI MAKYAJ mikro, steril şartlarda deri yüzeyinin alt kısmına doğal ve mineral renklerin uygulanmasıdır.

Merkezimiz’de herbiri alanında uzman ekibimiz ve profesyonel ekipman ve doğal bakım ürünlerimizle yapılan Cilt Bakım uygulamaları ile cildiniz temiz, sağlıklı ve canlı görünüme kavuşacaktır.

Kalıcı oje (Shellac Uygulaması), diğer oje yöntemlerinden uygulama ve kalıcılık bakımından farklı bir uygulamadır. Daha çok çalışan ve tatile giden kadınların tercih ettiği bir uygulamadır.

Hydrafacial cilt bakımı, nedir ne işe yarar

Ellerinizin ve ayaklarınızın sağlıklı olması için 8-10 günlük aralarla Manikür-Pediküruygulaması önerilmektedir. Böylece tırnak çevresindeki ölü deriler atılarak el ve ayaklarınız sağlıklı olacaktır ve bakımlı ve güzel görünecektir.

Çok iyi bir göz makyajı için ön hazırlık olan ve bakışlarımızın karekteristiğini oluşturan bir uygulamadır. Bu yüzden daha belirgin daha  dolgun, kişinin yüz yapısıyla uyumlu olan bakışlara sahip olmak için kaş dizaynına özen gösterip konusunda uzman kişiler tarafından destek alınmalıdır.

Masaj, tıpta, sinir ve kas sistemleri ile kan dolaşımının işlevlerini düzeltmek amacıyla belirli bir sistem ve bilimsel ilkeye dayanarak vücut dokularına el ya da özel araçlarla uygulanan işlem.

Cildimizi daha iyi görünümlü bir hale getirmek,devamlı soğuk ve sıcak havaya maruz kalması dolayısıyla oluşan kuruluk ve çatlaklardan kurtarmak ve renk homojenliğini en iyi hale getirmek için kullanılan bir yöntemdir.