Hizmetlerimiz – Cherry Güzellik Salonu | Güzelliğin Adresi

Hizmetlerimiz

Merkezimizden ister telefonla ister Online Randevu Sayfasından bizlere ulaşarak istediğiniz bölümden Hizmetlerimiz ile ilgili randevu alabilirsiniz
Epilasyon

Epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı fakat artık ÜTÜLEME EPİLASYON teknolojisi sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle tüylerinizden kurtuluyorsunuz.

Kalıcı Makyaj

Asıl ismi ‘’Mikro Pigment Uygulaması’’ olan KALICI MAKYAJ mikro, steril şartlarda deri yüzeyinin alt kısmına doğal ve mineral renklerin uygulanmasıdır.

Cilt Bakmı

Merkezimiz’de herbiri alanında uzman ekibimiz ve profesyonel ekipman ve doğal bakım ürünlerimizle yapılan Cilt Bakım uygulamaları ile cildiniz temiz, sağlıklı ve canlı görünüme kavuşacaktır.

kalıcı oje

Kalıcı oje (Shellac Uygulaması), diğer oje yöntemlerinden uygulama ve kalıcılık bakımından farklı bir uygulamadır. Daha çok çalışan ve tatile giden kadınların tercih ettiği bir uygulamadır.

Manikür-Pedikür

Ellerinizin ve ayaklarınızın sağlıklı olması için 8-10 günlük aralarla Manikür-Pediküruygulaması önerilmektedir. Böylece tırnak çevresindeki ölü deriler atılarak el ve ayaklarınız sağlıklı olacaktır ve bakımlı ve güzel görünecektir.

Kaş Dizaynı

Çok iyi bir göz makyajı için ön hazırlık olan ve bakışlarımızın karekteristiğini oluşturan bir uygulamadır. Bu yüzden daha belirgin daha  dolgun, kişinin yüz yapısıyla uyumlu olan bakışlara sahip olmak için kaş dizaynına özen gösterip konusunda uzman kişiler tarafından destek alınmalıdır.

Masaj

Masaj, tıpta, sinir ve kas sistemleri ile kan dolaşımının işlevlerini düzeltmek amacıyla belirli bir sistem ve bilimsel ilkeye dayanarak vücut dokularına el ya da özel araçlarla uygulanan işlem.

Vücut Peeling

Cildimizi daha iyi görünümlü bir hale getirmek,devamlı soğuk ve sıcak havaya maruz kalması dolayısıyla oluşan kuruluk ve çatlaklardan kurtarmak ve renk homojenliğini en iyi hale getirmek için kullanılan bir yöntemdir.