Cherry Güzellik Salonu

Efsane Kasım Kampanyalarımız Başladı! Fırsatları Hemen İnceleyin.

Efsane Kasım Kampanyalarımız Başladı! Fırsatları Hemen İnceleyin.

Hydrafacial Nedir? Nasıl Yapılır?

Hydrafacial (Amerikan Cilt Bakımı) İle Etrafınıza Parıltı Saçın!

Hydrafacial Nedir? Nasıl Yapılır?

Hydrafacial, Cildimizi hem yaz aylarında hem de kış aylarında güneşten ve diğer faktörlerden koruyarak sağlıklı, güzel bir cilde sahip olmak ve ciltteki problemleri gidermek için gerekli cilt bakımları yapmak çok önemlidir. Bu noktada klasik cilt bakımının yanı sıra daha başarılı ve hızlı sonuçlar almak “Hydrafacial” Cilt Bakımı ile çok kolaylaşıyor. Gelin bu sistemi detaylı olarak inceleyelim.

Hidrafacial Nedir, Ne İşe Yarar?

Hydrafacial; Cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi ve siyah nokta işlemlerinin yapıldığı “Anti aging” bakımdır.

İşlem vakumlama tekniğiyle gerçekleştirildiği için herhangi bir iğne yada benzeri acı, ağrı veren enjeksiyonlar kullanılmamaktadır.

Bu vakumlama işlemi cildin en alt tabakasına kadar ulaşılarak, üstün vortex teknolojisi sayesinde cilde hiçbir hasar vermeden derinlemesine bir bakım sağlar ve sağlıklı, güzel görünen bir cildiz olur.

hydrafacial nedir, 2021 hydrafacial fiyatları

5 Adımda Hydrafacial Uygulaması

1 – Cilt Temizleme

Cildiniz vakumlama sistemi ile derinlemesine temizlenir.

2 – Sıvı – Dermabrazyon

Vakumlama ile sıvı kullanılarak peeling işlemi normal bir şekilde uygulanır. Akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cilt yüzeyindeki kullanılan kristal başlıkla mikrodermabrazyon sağlanır.

3 – Serum Uygulama

Daha sonra leke, sivilce yada kırışıklıklar gibi sorunlara bağlı olarak özel serumlar uygulanır. Kurumuş cilt ve ince kırışıklıklar için hyaluronik asit; beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine dengeleyici serum uygulanır.

4 – Nemlendirme

Hidrafacial makinemizin özel tasarımı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cildinize kolayca uygulanır. Böylece cildinizin nemlendirilmesi sağlanır.

5 – Led Terapisi

Led Terapisi; sivilceler için uygulanan mavi ışık, akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler, ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi lifleri uyararak yenilenmelerini sağlar ve cildin sıkılaşmasına neden olur.

Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyatları

SÜRE : 60-90 dk

İŞLEM : Temizleme + Vakumlama + Serum Uygulama+ Nemlendirme + Led Terapi

FİYAT : 500₺-2000₺

BELGE : FDA

hidrafacial faydaları nelerdir

Amerikan Cilt Bakımı (Hydrafacial) Faydaları Nelerdir?

Kullanılan teknoloji, basınçla püskürme işlemi yapan vakumlu başlığı ile cildi, ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağlı ciltten arındırılmaktadır.

Cildin ihtiyacına göre uygun olan serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, cilt tonu düzensizlikleri, büyük gözenekler, ve aynı anda akneleri giderilmektedir. Aynı zamanda cilde antioksidan özellikli solüsyonlar verilerek cilt koruması sağlamakta ve daha canlı, aydınlık, genç görünümlü bir cilde kavuşmaktadır.

Serumlar, renk açıcı ve anti aging solüsyonlar direkt derinin altına vakumlama tekniği ile verilmektedir.

Hydrafacial Fiyatları

Bakım uygulamasının fiyatları kullanılacak solüsyonlar, seans sayısı ve diğer bazı etmenlere göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Kişiye özel planlanan bir cilt bakımı ve cilt yenileme yöntemi olan “Hydrafacial” cilt temizliği ve cilt bakımı seansları ortalama 750 TL ile 2000 TL fiyat aralığında değişebilmektedir.

Ne Sıklıkta Yaptırmalıyım?

Her yaşta uygulanabilen bu işlem, daha ilk seansında gözle görülür sonuçlara ulaşılmaktadır. Böylece bu yöntem cildin derinlemesine temizlenmesine, beslenmesine, nemlenmesine ve yenilenmesine olanak sağlamaktadır.

Her mevsim, her cilt tipine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bu sebeple haftada 1 kez olmak üzere, 4 ila 6 seanslık bir kür, sonrasında ise güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir tek seans yapılması idealdir. Sonuç olarak tedavinin kalıcı olabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanması tavsiye edilmektedir.

Tedavi amaçlı değil de, sadece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım yapılacaksa, ayda bir derinlemesine temizlik yeterli olacaktır.

Hydrafacial Sonrasında Ne Yapmalısınız?

HydraFacial uygulaması sonrasında herhangi özel bir bakım yapmanıza gerek yoktur. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta o gün yüzünüzü yıkamamaktır.

Bir gün boyunca yüzünüze hiçbir şey sürmemeniz gerekmektedir. Uygulama sonrası hemen iş, sosyal yaşamınıza dönebilir, isterseniz makyaj bile yapabilirsiniz. Genellikle bakım sonrasında cildin canlı, parlak ve sağlıklı halini kimse bozmak istemez.

Ekonomik fiyat ve Cherry Güzellik konforu ile Hollywood yıldızlarının da kullandığı bu uygulamayı, ekonomik fiyatlarla siz de deneyebilirsiniz.