Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial Cilt Yenileme İle Etrafınıza Parıltı Saçın!

hydrafacial nedir, nasıl uygulanır

Hydrafacial, Cildimizi hem yaz aylarında hem de kış aylarında güneşten ve diğer faktörlerden koruyarak sağlıklı, güzel bir cilde sahip olmak ve ciltteki problemleri gidermek için gerekli cilt bakımları yapmak çok önemlidir. Bu noktada klasik cilt bakımının yanı sıra daha başarılı ve hızlı sonuçlar almak “Hydrafacial” Cilt Bakımı ile çok kolaylaşıyor. Gelin bu sistemi detaylı olarak inceleyelim.

Hidrafacial Nedir, Ne İşe Yarar?

Hidrafacial; Cilt temizliği, soyma, cilt yenileme, cildi nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisinde ve siyah nokta işlemlerinin komple yapıldığı kombine bir “Anti aging” profesyonel cilt bakımı sistemidir.

İşlem vakumlama tekniğiyle gerçekleştirildiği için herhangi bir iğne yada benzeri acı, ağrı veren enjeksiyonlar kullanılmamaktadır.

Bu vakumlama işlemi cildin en alt tabakasına kadar ulaşılarak, üstün vortex teknolojisi sayesinde cilde hiçbir hasar vermeden derinlemesine bir bakım sağlar ve sağlıklı, güzel görünen bir cildiz olur.

5 adımda hydrafacial profesyonel cilt bakımı uygulaması

5 Adımda Hydrafacial Uygulaması

1 – Cilt Temizleme

Cildiniz hydrafacial vakumlama sistemi ile derinlemesine temizlenir.

2 – Sıvı – Dermabrazyon

Vakumlama ile sıvı kullanılarak peeling işlemi normal bir şekilde uygulanır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cilt yüzeyindeki kullanılan kristal başlıkla mikrodermabrazyon sağlanır.

3 – Serum Uygulama

Daha sonra leke, sivilce yada kırışıklıklar gibi sorunlara bağlı olarak özel serumlar uygulanır. Kurumuş cilt ve ince kırışıklıklar için hyaluronik asit, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine de yağı dengeleyici serum uygulanır.

4 – Nemlendirme

Hydrafacial makinemizin özel tasarımı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cildinize kolayca uygulanır. Böylece cildinizin nemlendirilmesi sağlanır.

5 – Led Terapisi

Led Terapisi; sivilceler için uygulanan mavi ışık, akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler, ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi lifleri uyararak yenilenmelerini sağlar ve cildin sıkılaşmasına neden olur.

Hydrafacial Cilt Bakımı

SÜRE : 45-60 dk

İŞLEM : Temizleme + Vakumlama + Serum Uygulama+ Nemlendirme + Led Terapi

FİYAT : 250₺ – 600₺

BELGE : FDA

RANDEVU OLUŞTUR

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon (gerekli)

  İletiniz

  hidrafacial faydaları nelerdir

  Amerikan Cilt Bakımı Faydaları Nelerdir?

  Kullanılan teknoloji, basınçla püskürme işlemi yapan vakumlu başlığı ile cildi, ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağlı ciltten arındırılmaktadır.

  Cildin ihtiyacına göre uygun olan serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, cilt tonu düzensizlikleri, büyük gözenekler, ve aynı anda akneleri giderilmektedir. Aynı zamanda cilde antioksidan özellikli solüsyonlar verilerek cilt koruması sağlamakta ve daha canlı, aydınlık, genç görünümlü bir cilde kavuşmaktadır.

  Serumlar, renk açıcı ve anti aging solüsyonlar direkt derinin altına vakumlama tekniği ile verilmektedir.

  Hydrafacial Fiyatları

  Bakım uygulamasının fiyatları kullanılacak solüsyonlar, seans sayısı ve diğer bazı etmenlere göre farklılık göstermektedir. Kişiye özel planlanan bir cilt bakımı ve cilt yenileme yöntemi olan “Hydrafacial” cilt temizliği ve cilt bakımı seansları ortalama 250 TL ile 450 TL fiyat aralığında değişebilmektedir.

  Ne Sıklıkta Yaptırmalıyım?

  Her yaşta uygulanabilen bu işlem, daha ilk seansında gözle görülür sonuçlara ulaşılmaktadır. Bu yöntem cildin derinlemesine temizlenmesine, beslenmesine, nemlenmesine ve yenilenmesine olanak sağlamaktadır.

  Her mevsim, her cilt tipine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Haftada 1 kez olmak üzere, 4 ila 6 seanslık bir kür, sonrasında ise güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir tek seans yapılması idealdir. Sonucun kalıcı olabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanması tavsiye edilmektedir.

  Tedavi amaçlı değil de, sadece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım yapılacaksa, ayda bir derinlemesine temizlik yeterli olacaktır.

  Hydrafacial Sonrasında Ne Yapmalısınız?

  HydraFacial uygulaması sonrasında herhangi özel bir bakım yapmanıza gerek yoktur. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta o gün yüzünüzü yıkamamaktır.

  Bir gün boyunca yüzünüze hiçbir şey sürmemeniz gerekmektedir. Uygulama sonrası hemen iş, sosyal yaşamınıza dönebilir, isterseniz makyaj bile yapabilirsiniz. Ancak genellikle bakım sonrasında cildin canlı, parlak ve sağlıklı halini kimse bozmak istemez.

  Ekonomik fiyat ve Cherry Güzellik konforu ile Hollywood yıldızlarının da kullandığı bu uygulamayı, ekonomik paketlerle siz de deneyebilirsiniz.