Kampanyalarımız

epilasyon kampanya

Tüm Vücut Epilasyon Kampanyası

Tüm vücut epilasyon kampanyası 8 seanstan oluşuyor. İçerisinde tüm bacak, genital, bikini, koltuk altı ve göbek çizgisi bölgeleri bulunmaktadır. Elden 4 taksit olarak ödeme yapabilirsiniz.

buz epilasyon kampanya

Tüm Vücut Epilasyon Kampanyası

Tüm vücut epilasyon kampanyası 12 seanstan oluşuyor. İçerisinde tüm bacak, genital, bikini, koltuk altı ve göbek çizgisi bölgeleri bulunmaktadır. 12 seans göbek çizgisi ve  1 seans klasik cilt bakımı hediyelidir. Elden 4 taksit olarak ödeme yapabilirsiniz.

buz lazer epilasyon

Komple Vücut Epilasyon Kampanyası

Komple vücut epilasyon kampanyası 12 seanstan oluşuyor. İçerisinde yüz hariç vücudun tüm bölgeleri bulunmaktadır. 1 seans klasik cilt bakımı hediyelidir. Elden 6 taksit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Bilgilerinizi Bırakın,
Sizi Arayalım!

Eğer sizler de bu dönemde indirimli fiyatlarla bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz, Cherry’ye bekleriz. Devam eden bütün indirimleri bizi arayarak veya internet sayfamızdaki kampanyalar linkinden takip edebilirsiniz. Daha sağlıklı, daha mutlu bir dünya dileğiyle.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız

  Telefon (gerekli)

  Cherry Güzellik Merkezi IconCherry Güzellik Merkezi

  Abide-i Hürriyet Cad. Sibel Apt No:161 K:1

  4,8 18 reviews

  • Google Kullanıcısı ★★★★★ 2 ay önce
   Temiz ve kaliteli hizmet, çok memnun kaldım. Yakınlarıma da tavsiye ettim. Bu kadar uyguna böyle güzel sonuç almak, çok mutluluk … More verici.
  • Avatar Didem Tamkaynak ★★★★★ 3 hafta önce
   Salon gayet hijyenik aldıkları tedbirler içimi rahatlattı açıkçası. Epilasyonda 3. Seansım oldu baya bi azaldı, manikür-pedikür … More beklentimin üzerindeydi.
  • Avatar Esra Çetin ★★★★★ bir ay önce
   2 yıl boyunca gittim indirimli paketlerden yararlandığım halde işe yaramaz çok ucuz fiyata gidiyorsun dedi herkes. Fakat … More geçen yıl dogum yaptım ve halâ hic bi sekilde tüylenme olmadı
   Herkese tavsiye ediyorum
  • Avatar Merü A ★★★★★ 2 ay önce
   Profesyonel ve temiz bir işletme. Fazlasıyla tavsiye ediyoruuum
  • Avatar Ayşe Akgedik ★★★★★ 4 ay önce
   Gecen senenden beri hizmet almaya devam ediyorum. Yaptiklari islerde profesyoneller ve sizin yerinize randevularinizi takip … More ediyorlar. Ben hizmetlerinden cok memnunum ve yakinlarima da tavsiye ediyorum. Her gittigimde de guler yuzlu karsilniyorum
  • Avatar Tümsev Sayar ★★★★★ 6 ay önce
   Tesadüfen 6 yıl kadar önce tanışıp, tanıştığıma da çok memnun olduğum firma. Her zaman ilgili, güler yüzlü ve profesyoneller. … More Fiyat / hizmet oranı oldukça iyi.