Şuan aktif kampanyamız bulunmamakta. Çok yakında yeni kampanyalarımızı yayınlayacağız.

Bizi takip etmeye devam edin!

Cherry Güzellik Merkezi IconCherry Güzellik Merkezi

Abide-i Hürriyet Cad. Sibel Apt No:161 K:1

4,8 18 reviews

 • Avatar Didem Tamkaynak ★★★★★ 3 hafta önce
  Salon gayet hijyenik aldıkları tedbirler içimi rahatlattı açıkçası. Epilasyonda 3. Seansım oldu baya bi azaldı, manikür-pedikür … More beklentimin üzerindeydi.
 • Avatar Esra Çetin ★★★★★ bir ay önce
  2 yıl boyunca gittim indirimli paketlerden yararlandığım halde işe yaramaz çok ucuz fiyata gidiyorsun dedi herkes. Fakat … More geçen yıl dogum yaptım ve halâ hic bi sekilde tüylenme olmadı
  Herkese tavsiye ediyorum
 • Avatar Ayşe Akgedik ★★★★★ 4 ay önce
  Gecen senenden beri hizmet almaya devam ediyorum. Yaptiklari islerde profesyoneller ve sizin yerinize randevularinizi takip … More ediyorlar. Ben hizmetlerinden cok memnunum ve yakinlarima da tavsiye ediyorum. Her gittigimde de guler yuzlu karsilniyorum
 • Avatar sedef Öztürk ★★★★★ 6 ay önce
  İndirimli bir hizmet aldığım için işe yaramayacağını ya da ilk günden sonra ilginin azalacağını düşünmüştüm ama bir yıl sonra … More gittiğimde bile aynı güler yüz ve güzel hizmetle karşılaştım. Bu zamana kadar yüksek miktarlar ödeyip istediğim hizmeti alamadığım tüm güzellik merkezlerinden vazgeçtim.
  Sizlere yaptıracağınız işlemle alakalı olabilecek her türlü sorunu en ince ayrıntısına kadar anlatıyorlar, fazla beklenti içine sokup para kopartma peşinde değiller. Çalışanlar samimi ve saygılı, ofis tertemiz. Şişli’de tercih edilecek ilk yer.
 • Google Kullanıcısı ★★★★★ 2 ay önce
  Temiz ve kaliteli hizmet, çok memnun kaldım. Yakınlarıma da tavsiye ettim. Bu kadar uyguna böyle güzel sonuç almak, çok mutluluk … More verici.
 • Avatar Tümsev Sayar ★★★★★ 6 ay önce
  Tesadüfen 6 yıl kadar önce tanışıp, tanıştığıma da çok memnun olduğum firma. Her zaman ilgili, güler yüzlü ve profesyoneller. … More Fiyat / hizmet oranı oldukça iyi.