Cherry Güzellik Salonu

Efsane Kasım Kampanyalarımız Başladı! Fırsatları Hemen İnceleyin.

Efsane Kasım Kampanyalarımız Başladı! Fırsatları Hemen İnceleyin.

Kaş Dizaynı

Kaş, hem erkekte hem de kadında bakışı ve ifadeyi etkileyen önemli bir parçadır. Kaş tasarımı ile yüzünüzde daha doğal ve etkili bir bakış kazanmak mümkündür. Dökük, aralıklı, çok ince ya da çok kalın kaşların, doğal kaş çizimi ile istenen görünüme kavuşturulması sağlanır.

Profesyonel bir estetisyen tarafından yapılan kaş dizaynı, orantılı bir yüz görünümü yakalanmasını sağlar. Bu da yüzdeki ifadenin daha sevecen ve yumuşak bir yapıya kavuşmasına yardım eder. Kaş Tasarımı Şişli bölgesinde uygulama yaptırmak isteyenler uygulama ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirler.

profesyonel kaş tasarımı

Kaş Tasarımı Nedir?

Çok iyi bir göz makyajı için ön hazırlık olan, bakışlarımızın karakteristiğini oluşturan bir uygulamadır. Bu yüzden daha belirgin daha  dolgun, kişinin yüz yapısıyla uyumlu olan bakışlara sahip olmak için kaş dizaynına özen gösterip konusunda uzman kişiler tarafından destek alınmalıdır. Burada dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli nokta, doğal kaş yapısının bozulmamasına özen göstermektir.

Kaşlarımızı her ne kadar evimizde kendimiz yapmaya çalışsak da, elimizin duruşu ve aynadan yapmaya çalışmamız her zaman istediğimiz sonuçları almamız çok da kolay olmamaktadır.

Kaşlarımız zayıfsa ve zor çıkıyorsa bu gibi moral bozucu durumları düzeltmemizin çaresi Kalıcı Kaş Dizaynı olacaktır. Merkezimiz de yaklaşık 1 saat süren Kalıcı Kaş Uygulaması ile istediğiniz kaş şekline kavuşabilirsiniz.

Merkezimizde uyguladığımız bir diğer hizmet olan Kalıcı Makyaj hakkında bilgi için tıklayınız. Kaş tasarımı ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayın.

kaş tasarımı fiyat

Zarar görmüş ve dökülmüş kaşlar için de yapılabilen bu uygulama, kişilerin sosyal hayatta kendilerini daha iyi ifade etmesini sağlar. “Kaş tasarımı nedir?” sorusunun yanıtı ise: “Kaşlarda rahatsız olunan kısımların yüzün yapısına uygun hale getirilmesidir.” şeklinde verilebilir.

Tasarım doğal kaş kalınlaştırma şeklinde uygulanarak cılız kaş görünümünü güçlendirilir. İnceltmek ve yüze uygun hale getirilmek istenen kaşlar için kıl çizgilerinin doğal bir görünümle sıkılaştırılması ve simetrik görünmesi sağlanır. Böylece 4D kaş tasarımı olarak ifade edilen, kişinin kendi kaşıymış gibi duran doğal kaş görünümü oluşturulur.

İşlem hakkında en çok merak edilenler, uygulamanın nasıl yapıldığı ve acı hissedilip hissedilmediğidir. Uygulama öncesinde kullanılan anestetik krem sayesinde kaş bölgesi tamamen uyuşturularak acıya duyarsız hale getirilir. Böylece acısız ve rahat bir tasarım uygulaması yapılır. “Kaş dizaynı nedir?” sorusunu yanıtladıktan sonra işlemin nasıl yapıldığına dair detaylara değinmek gerekir.

RANDEVU OLUŞTUR

  Adınız (gerekli)

  Epostanız

  Telefon (gerekli)

  İlgilendiğiniz Kampanya (gerekli)

  Komple Vücut EpilasyonTüm Vücut Epilasyon HydrafacialMedikal Cilt BakımıBölgesel Zayıflama

  Microblading, kaş tasarımı
  Microblading, kaş tasarımı, kaş dizaynı

  Kaş Dizaynı Nasıl Yapılır?

  Yüz ile ilgili estetik işlemlerin en çok kadınlar tarafından yaptırıldığı bilinir. Kaş tasarımı kadın yüzü için de erkeklere oranla daha fazla yapılan işlemlerdendir.

  Peki, kaş dizaynı nasıl yapılır? En iyi kaş tasarımı için öncelikle yüze uygun kaş planı oluşturulur. Taslak olarak kaş bölgesine bir kaş görüntüsü çizilir.  Uygulamaya başlamadan önce ten ve saç rengine uygun pigmentler seçilir.  Sonrasında kullanılan iğnelerle ve boyalarla oluşturulan taslağın içi doldurulur.

  Tasarım bir mikroblading iğne yardımıyla yapılır. İlk iğneli uygulama sonrasında kaşa bir kez daha iğne yardımıyla boyama yapılır ve pigmentlerin deri altına işlenmesi sağlanır. İlk birkaç gün sonra kaşların üzerindeki fazla boya akarak ortaya tamamen doğal kaş görünümü çıkar.

  Bütün bu tasarım süreci işlem öncesi lokal anestezi, kaş bölgesinin ölçülüp taslağının çıkarılması ve uygulama ile birlikte 3-4 saattir. Kalıcı kaş 6 ay ile 2 yıl arasında değişen süre ile kullanılabilir.

  Microblading Kaş Tasarımı Fiyatları

  Evde sürekli kaş doldurma, kaş boyama işlemleri günlük hayatta çok fazla zaman kaybına yol açabilir. Kaş tasarımı İstanbul genelinde bu vakit kaybını önlemek amacıyla çok fazla rağbet gören bir uygulamadır. Doğal olarak microblading kaş dizaynı fiyatları hakkında bilgi almak isteyenlerin sayısı da oldukça fazladır.

  Her estetik uygulama için belli bir piyasa ücreti bulunur. Uygulamada kullanılan malzemeler, uygulanan seanslar işlemin ücretini belirleyen faktörlerdir. Yaptırılan kaş şeklinin yüze uygun olması ve kullanımından memnun kalınması durumunda, ödenecek olan ücretin son derece makul olacağı unutulmamalıdır.

  Profesyonel bir dokunuş ile herkesin yüz yapısına ve kusurlarına uygun, en ideal kaş görünümü oluşturulabilir. Önemli olan doğru merkeze başvurmak ve hayat kalitenizi arttırmak adına doğru adımı attığınızı bilmektir. Bundan emin olmanın tek yolu ise tercih ettiğiniz güzellik merkezinde uzman ile yapacağınız görüşmedir. Uygulama için lisans ya da sertifika sahibi estetisyenler işlem hakkındaki bütün sorularınızı eksiksiz yanıtlayarak kaygılarınızı ortadan kaldırmaya yardım eder.

  Profesyonel kaş tasarımı yapan Cherry Güzellik Salonu, güzel bir bakış ve yüz görünümü kazanmak isteyen çoğu kişinin hayallerini gerçekleştirir. Kaşlarınızı ideal görünüme kavuşturmak için bizi arayın!