Hakkımızda – Cherry Güzellik Salonu | Güzelliğin Adresi

Hakkımızda

Cherry Güzellik Merkezi

Güzelliğin Adresine Hoşgeldiniz...

Şişli'de bulunan ve faaliyetlerine 4,5 senedir devam eden Cherry; güzelik salonları arasında kısa sürede ünlenmiş, hizmetlerini sadece kadınlara yönelik sürdüren firma en çok tavsiye edilen güzellik salonları arasına girmiştir.

Cherry, her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmetler vermek, müşterilerine hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalar sunarak uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak, Ütüleme Epilasyon, Kalıcı Makyaj, Kalıcı Oje, Cilt Bakımı, Manikür-Pedikür, Makyaj, Masaj, Vücut bakımı, El-Ayak Peeling, Kaş Dizaynı alanlarında hizmetler verip tanınan bir salon haline gelmiş olmamın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır. En son teknoloji ürünü cihazlar, uygun fiyat ve Kampanya seçenekleri ile Cherry her zaman uğrayabileceğiniz bir merkez durumundadır.

İlk günkü heyecanımızla, her zaman güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli bir anlayışla yolumuza devam ediyor; müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutup onların da referans oldukları yeni müşterilerimize aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yolumuza devam ediyoruz. Güzellikle ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa sizleri de salonumuza bekleriz…

Salonumuz